
Modell LG Fra Lucky Miner gruvedrift scrypt Algoritme med en maksimal hashrate på 11 MH/s for et strømforbruk på 12W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 0.00 | $ 0.14 | $ 1.74 |
| Elektrisitet | $ 0.01 | $ 0.35 | $ 4.21 |
| Overskudd | -$ 0.01 | -$ 0.21 | -$ 2.47 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 11 MH/s±10% | 12w±10% | 1.09j/MH | -$ 0.01 |
| Produsent | Lucky Miner |
| Modell | LG |
| Også kjent som | Lucky Miner LG07 11Mh Doge miner |
| Utgivelse | May 2026 |
| Størrelse | 109 x 99 x 45mm |
| Vekt | 370g |
| Støynivå | 38db |
| Kraft | 12w |
| Grensesnitt | WiFi 2.4G |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |